SPA

SPA Merkezi

Spa

Eşsiz tatil deneyiminizi, stresinizden arınmanızı sağlayacak, rahatlatıcı ve keyif verici SPA hizmetlerimizle süsleyerek, kendize bir iyilik daha yapın!
Bedeninizdeki negatif enerjiyle birlikte, ruhunuzun da arınması için uygulanan masaj ve terapilerle, bütün günü Spa merkezinde geçirmek isteyebilirsiniz. Spa, terapi ve masaj tekniklerinde uzman kadromuz sayesinde, vücudunuzu ve zihninizi tazeleyin. 
Geleneksel Türk Hamamı’nda, köklü hamam kültürününü profesyonel ellerde yeniden canlandığını göreceksiniz. Yetişkin misafirlerimize sunduğumuz hizmetlere ek olarak, çocuklar için özel hamam uygulamalarını da Sunis Kumköy’de bulabilirsiniz. 

Aromatik masajlardan çikolata maskelerine kadar birçok modern ve geleneksel bakım yönetimiyle, tatilinizin en keyifli anlarını burada yaşayabilirsiniz. Türk kahvesi ile yapılan peeling uygulamaları, özel vücut bakım programları ve bal & tarçın kürü sayesinde, tertemiz ve yenilenmiş bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.
 

Spa

Vücudunuzun tam anlamıyla rahatlamasını sağlayan özel masaj yağlarını ve alanında uzman masaj personeli tarafından sunulan masaj salonu hizmetlerini denemeyi unutmayın. Bedeninizle birlikte ruhunuza da dokunacak aromaterapi „relax” masajı, içinize huzur doldursun.
Ilık volkanik taşlar ile uygulanan sıcacık bir taş masajı, vücudunuzda biriken bütün elektiriği söküp alacak. Tam bir ferahlık hissi veren taşların, özel bir teknikle vücudunuzun çeşitli yerlerine yerleştirilmesi ile tüm çakralarınızı açan bu masaj, pozitif enerjinin geçişi için bütün engelleri ortadan kaldırır.

Profesyonel ekibimizin sizler için özel olarak uyguladığı refkleksoloji-ayak masajı ile sadece ayaklarınızı işin ehline emanet ederek, vücudunuzdaki bütün sinirlerin nasıl gevşediğine siz de hayret edeceksiniz. Dilerseniz kan dolaşımını ve enerjinizi düzenleyen Thai masajıyla, dilerseniz bütün dertlerinizi unutturan, stresinizi alıp götüren anti-stress masaj tekniği ile hayatınızın en huzurlu anlarını tecrübe edebilirsiniz. Paket program ve uygulamalar ile bu keyfi doruklarda yaşayabilirsiniz.