Odalar

Konaklama

Kumköy Resort Beach Hotel & SPA

Konaklama

Standart Oda

Kara, deniz ve yandan deniz manzaralı Standart odalarımız 27 m2 alana sahiptir. Standart odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak veya 1 çift kişilik + 1 tek kişilik yatak ya da 1 çift kişilik yatak bulunan standart odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklama yapılmaktadır.

Aile Odası - A

Bahçe ve cadde manzaralı Aile odalarımız 27 m2 alana sahiptir ve separatörle ayrılmış ranzalı bölümü bulunmaktadır. Aile odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve ranza yer alan odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Aile odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Aile Odası -B

Kara ve deniz manzaralı 30 m2 alana sahip Aile odalarımız ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Aile odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Aile odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Aile Odası - C

Kara ve deniz manzaralı 40 m2 alana sahip Aile odalarımız ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Aile odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, 1 banyo ve 1 duşakabin, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Aile odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Gölevi Deluxe Aile Odası

2. ve 3. katlarda yer alan Gölevi Deluxe Aile odalarımız 44 m2 alana sahiptir ve ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Gölevi Deluxe Aile odalarımızda; uydu yayınlı 2 LCD TV, 2 banyo duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, seramik zeminli, balkonlu ve Fransız balkonludur.
* Gölevi Deluxe Aile odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Gölevi Zemin Deluxe Aile Odası

Zemin katta yer alan direkt havuz girişli Gölevi Deluxe Aile odalarımız 44 m2 alana sahiptir ve ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Gölevi Zemin Deluxe Aile odalarımızda; uydu yayınlı 2 LCD TV, 2 banyo duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, seramik zeminli, balkonlu ve Fransız balkonludur.
* Gölevi Zemin Deluxe Aile odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Gölevi Deluxe Ekonomi Odası

2. ve 3. katlarda yer alan Gölevi Deluxe Ekonomi odalarımız 16 m2 alana sahiptir ve kara manzaralıdır. Gölevi Deluxe Ekonomi odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 2 adet sabit tek kişilik yatak bulunan odalarımız, seramik zeminlidir.
* Gölevi Deluxe Ekonomi odalarında maksimum 2 kişi konaklama yapılmaktadır.

Gölevi Deluxe Standart Oda

2. ve 3. katlarda yer alan Gölevi Deluxe Standart odalarımız 20 m2 alana sahiptir ve havuz manzaralıdır. Gölevi Deluxe Standart odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak bulunan odalarımız, seramik zeminli ve balkonludur.
* Gölevi Deluxe Standart odalarda maksimum 2 kişi konaklama yapılmaktadır.

Junior Suite

60 m2 alana sahip Junior Suite odalarımız ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Junior Suite odalarımızda; uydu yayınlı 2 LCD TV, 1 banyo ve 1 duşakabin, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
* Junior Suite odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Suite

90 m2 alana sahip Suite odalarımız, 2 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmaktadır. Suite odalarımızda; uydu yayınlı 3 LCD TV, 2 banyo küvet ve duşakabin, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, laminant parke, seramik veya serme halı zeminli, teras veya balkonludur.
* Suite odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

King Suite

95 m2 alana sahip King Suite odalarımız, 2 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmaktadır. King Suite odalarımızda; uydu yayınlı 3 LCD TV, 2 banyo-Jakuzzi küvetli ve duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, laminant parke veya serme halı zeminli, teras ve balkonludur.
* King Suite odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Engelli Odası

Cadde ve bahçe manzaralı Engelli odalarımız 27 m2 alana sahiptir. Engelli odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak bulunan engelli odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Engelli odalarda maksimum 2 kişi konaklama yapılmaktadır.