Aktiviteler

Aktiviteler

Kumköy Resort Beach Hotel & SPA

Aktiviteler

Gündüz Aktiviteleri

Sizlerin doğrudan katılımıyla gerçekleşen ya da eğlence ekibimiz tarafından sahnelenen dans, müzik, drama gibi canlı performanslar ile her akşamınız, farklı renklerle süslenecek. Ayrıca gün boyu sizi bekleyen dans ve beceri kursları ile her anınızı eğlence ile doldurabileceksiniz. 
Tatillerin vazgeçilmezi konsol (PlayStation) ve masa oyunları (langırt, masa tenisi gibi), gün boyu hizmete açık. İster yakınlarınızla, isterseniz yeni tanıştığınız tatil arkadaşlarınızla eğlence ve rekabetin tadını çıkaracaksınız. Eğlence ekibimiz tarafından organize edilen turnuvalara katılarak, rekabeti bir boyut ileriye, eğlenceyi de bir kat yükseğe taşıyabilirsiniz. 

Spor Aktiviteleri

Neşeli vakit geçirmek için önce sağlık diyorsanız; fitness, su jimnastiği, aerobik, tenis, basketbol, voleybol, su topu gibi spor aktivitileri tam size göre. Macera olmadan eğlence olmaz diyenler için de, yapılacakların sınırı yok; (ücretli) parasailing, Jetski, Banana, Ringo, Waterski, Windsurf ve Catamaran aktiviteleri arasından istediklerinizi seçebilirsiniz. 

Gece Eğlenceleri

Sahilde geçirilen tatillerin klasikleşmiş gece eğlenceleri, Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa’da sınırsızca yaşanıyor. Canlı müzik, dans gösterileri ile ruhunuzun hafiflediğini fark edeceksiniz.

Havuz & Plaj

Gün içinde minik misafirlerimizi de unutmuyoruz. Çocuklar ve ailelerinin gün boyu keyif alacağı havuz ve plaj oyunları düzenliyoruz. Ayrıca miniklerin güvenliği için derinliği yalnızca 30 cm olan havuzlarımız gün boyu hizmetinizde. 
Bu aktivitelerle neşe dolu ve enerjik bir gün geçirebilir ya da havuz ve plajlarımızda bulunan konforlu şezlonglarda güneşlenebilirsiniz. Uzun sahilimizde sıcak ve yumuşacık kumlarda gezdikten sonra kendinizi denizin serin sularına bırakın. Yaşam, Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa’da.

Çocuk Kulübü

Tatilde doyasıya eğlenmek minik misafirlerimizin de hakkı! 3-5 yaş aralığındaki minik misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış bebek havuzumuza, su kaydıraklı havuzumuza, oyun parkımıza çocuklarınızı gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Dans derslerinden yüz boyamaya, sabah jimnastiğinden alçı maske yapımına kadar çocuklarınızın spor, sanat, motor becerilerini geliştirecek birbirinden farklı aktiviteler ile tatillerini renklendiriyoruz. Ana restoranımızda bulunan çocuk büfemiz ile minik misafirlerimizin sağlıklı ve bol vitaminli beslenmelerini sağlıyoruz.