Kumköy Resort Beach Hotel & SPA

Kumköy Resort Beach Hotel & SPA

Akdeniz’in gözdesi Side, Kumköy’de 5 yıldızlı otel konseptiyle hizmet sunan Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa, sıcak, huzurlu, doğal ve iç açıcı atmosferi ile size her dakikası keyifle dolu bir tatil sunuyor.  Yeşil ve mavinin en güzel tonları ile oluşan ahengin tadını çıkaracağınız cennete hoş geldiniz.

Göz alıcı doğal güzelliği, Mavi Bayraklı kumsalı ile doğa ananın kollarında geçireceğiniz bu eşsiz tatilde, ruhunuzun ve bedeninizin tazelendiğini ilk andan itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Türk ve dünya mutfaklarından örneklerin olduğu, her zevke hitap eden yemeklerimizle, sizi benzersiz lezzet yolculuklarına çıkartacağız. Konforunuzu düşünerek dizayn edilmiş mimarisi ve odaları ile Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa’da geçirdiğiniz her anın size özel olduğunu hissedeceksiniz.

Sizi günlük stresinizden uzaklaştırıp sakinleştirmek için, özel olarak planlanmış Spa hizmetlerimiz sayesinde, ruhunuzu huzurun ve rahatlığın yumuşak kollarına bırakabilirsiniz.  Özel cilt ve vücut bakımlarıyla, egzotik uzak doğu masajlarıyla; hayatınızın en sağlıklı tatilini yaşamaya hazır olun. 
12 ay boyunca hizmet veren otelimizde, huzur, konfor ve rahatlığı tatilinizin tamamına yaymak ve her an daha iyisini sunmak için, güler yüzlü personelimiz sizi bekliyor. Eğlenmek istediğinizde neşenize neşe katacak müzik, dans, canlı şovlar ve özel aktiviteler, tatilinizin gülücük ve kahkahalarla dolu anlarını oluşturacak. Biriktirdiğiniz anılar, yıllar sonra yüzünüzdeki tebessüme dönüşecek. 

Kumköy Resort Beach Hotel & SPA

Konaklama

Kara, deniz ve yandan deniz manzaralı Standart odalarımız 27 m2 alana sahiptir. Standart odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak veya 1 çift kişilik + 1 tek kişilik yatak ya da 1 çift kişilik yatak bulunan standart odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklama yapılmaktadır.

Bahçe ve cadde manzaralı Aile odalarımız 27 m2 alana sahiptir ve separatörle ayrılmış ranzalı bölümü bulunmaktadır. Aile odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve ranza yer alan odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Aile odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Kara ve deniz manzaralı 30 m2 alana sahip Aile odalarımız ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Aile odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Aile odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Kara ve deniz manzaralı 40 m2 alana sahip Aile odalarımız ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Aile odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, 1 banyo ve 1 duşakabin, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Aile odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

2. ve 3. katlarda yer alan Gölevi Deluxe Aile odalarımız 44 m2 alana sahiptir ve ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Gölevi Deluxe Aile odalarımızda; uydu yayınlı 2 LCD TV, 2 banyo duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, seramik zeminli, balkonlu ve Fransız balkonludur.
* Gölevi Deluxe Aile odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Zemin katta yer alan direkt havuz girişli Gölevi Deluxe Aile odalarımız 44 m2 alana sahiptir ve ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Gölevi Zemin Deluxe Aile odalarımızda; uydu yayınlı 2 LCD TV, 2 banyo duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, seramik zeminli, balkonlu ve Fransız balkonludur.
* Gölevi Zemin Deluxe Aile odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

2. ve 3. katlarda yer alan Gölevi Deluxe Ekonomi odalarımız 16 m2 alana sahiptir ve kara manzaralıdır. Gölevi Deluxe Ekonomi odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 2 adet sabit tek kişilik yatak bulunan odalarımız, seramik zeminlidir.
* Gölevi Deluxe Ekonomi odalarında maksimum 2 kişi konaklama yapılmaktadır.

2. ve 3. katlarda yer alan Gölevi Deluxe Standart odalarımız 20 m2 alana sahiptir ve havuz manzaralıdır. Gölevi Deluxe Standart odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak bulunan odalarımız, seramik zeminli ve balkonludur.
* Gölevi Deluxe Standart odalarda maksimum 2 kişi konaklama yapılmaktadır.

60 m2 alana sahip Junior Suite odalarımız ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Junior Suite odalarımızda; uydu yayınlı 2 LCD TV, 1 banyo ve 1 duşakabin, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
* Junior Suite odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

90 m2 alana sahip Suite odalarımız, 2 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmaktadır. Suite odalarımızda; uydu yayınlı 3 LCD TV, 2 banyo küvet ve duşakabin, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, laminant parke, seramik veya serme halı zeminli, teras veya balkonludur.
* Suite odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

95 m2 alana sahip King Suite odalarımız, 2 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmaktadır. King Suite odalarımızda; uydu yayınlı 3 LCD TV, 2 banyo-Jakuzzi küvetli ve duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, laminant parke veya serme halı zeminli, teras ve balkonludur.
* King Suite odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Cadde ve bahçe manzaralı Engelli odalarımız 27 m2 alana sahiptir. Engelli odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak bulunan engelli odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Engelli odalarda maksimum 2 kişi konaklama yapılmaktadır.

Kumköy Resort Beach Hotel & SPA

YİYECEK & İÇECEK