Sunis Evren Beach Resort Hotel & SPA

Sunis Evren Beach Resort Hotel & SPA

Akdeniz’in ender güzelliklerinden biri olan Side, Evrenseki’de 5 yıldızlı otel konseptiyle hizmet sunan Sunis Evren Beach Resort Hotel & SPA, huzurlu ve dinlenebileceğiniz yaşam alanları ile tatilinizi unutulmaz kılıyor. 
Evrenseki’nin muhteşem denizine bakan konforlu odalarımız ve Mavi Bayraklı kumsalımız ile tüm yılın yorgunluğunu atacak, kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Türk ve Dünya mutfaklarından oluşan eşsiz açık büfe yemek çeşitlerimiz ve farklı mutfakları deneyimlemek isteyen misafirlerimiz için a la carte restoranlarımız ile tatilinize lezzet katacaksınız. Konforlu bir konaklama deneyimi yaşamanız için her ayrıntısı düşünülen rahat ve geniş odalarımızda her an kendinizi özel hissedeceksiniz.

Şehrin stresli ortamından uzaklaşıp kendinizi dinlendireceğiniz yaşam alanlarının yanı sıra misafirlerimize sunduğumuz Spa hizmetlerimiz ile bedeninizi ve ruhunuzu özgür bırakacaksınız. Özel spa, cilt ve vücut bakımlarımız ile kendinizi yenilerken doğanın sunduğu huzuru hissedeceksiniz.
Konaklamanız boyunca tarihi güzellikleri şehirden uzaklaşmadan keşfetme imkanı sunan Evren Beach Resort Hotel & SPA’da geçmiş medeniyetleri keşfedeceğiniz bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Sunis Evren Beach Resort Hotel & SPA

Konaklama

Kara ve yandan deniz manzaralı Standart odalarımız 26-32 m2 alana sahiptir. Standart odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo küvet veya duş, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 tek kişilik yatak ve 1 çift kişilik yatak ya da 1 çift kişilik yatak bulunan standart odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklama yapılmaktadır

Yandan deniz manzaralı 40 m2 alana sahip Aile odalarımız ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Aile odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo küvet veya duş, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan aile odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Aile odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Deniz manzaralı Standart odalarımız 38 m2 alana sahiptir. Deluxe odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo küvetli ve duşlu, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak bulunan standart odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Superior odalarda maksimum 2 kişi konaklama yapılmaktadır.

Yandan deniz manzaralı Engelli odalarımız 26 m2 alana sahiptir. Engelli odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo duşlu, tekerlekli sandalyeye uygun lavabo, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak bulunan standart odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Engelli odalarda maksimum 2 kişi konaklama yapılmaktadır.

Sunis Evren Beach Resort Hotel & SPA

YİYECEK & İÇECEK