Sunis Elita Beach Resort Hotel & SPA

Sunis Elita Beach Resort Hotel & SPA

Bir tarafta huzur, bir tarafta eğlence…
Eğlence ile doğanın iç içe geçtiği nokta…
Sunis Elita Beach Resort Hotel & SPA sizleri modern, lüks ve unutamayacağınız bir hizmet ile Antalya’nın kalbi Manavgat’ta karşılamaktadır. Denizle kumsalın buluştuğu bu muhteşem destinasyonda yerleşmiş 5 yıldızlı otelimiz, büyüleyici manzarası, zarif bir şekilde döşenmiş konforlu odaları, ücretsiz Wi-Fi ve 24 saat oda servisi hizmetleri ile siz değerli misafirlerine huzurlu ve keyifli bir tatil deneyimi sunmaktadır. 

Otelimizde farklı yerlere konumlanmış altı farklı oda tipi bulunmaktadır. Değişen metrekarelere yerleştirilmiş odalarımızla, evinizin konforunu aratmamayı amaçladık. Size özel yaşam alanları ile hayalinizdeki huzurlu tatili yaşayın.. Eğlence ile doğanın birleştiği, yemyeşil bahçelerin içerisinde kuş sesleri eşliğinde doğanın mutluluğuna dahil olun.

SPA merkezimizde bir masajla yorgun kaslarınızı gevşetmeden önce açık & kapalı yüzme havuzlarımızda yüzebilir veya fitness merkezimizde serinletici bir antrenmanın tadını çıkarabilirsiniz. Güzellik merkezimizde kendinizi şımartabilir, sıcak alanlarımızda rahatlayabilirsiniz. Peki ya dünya mutfaklarından örnekler sunan restoranlarımızda usta şeflerimizin ellerinden çıkma farklı lezzetlerin tadına bakmaya ne dersiniz? Bu esnada çocuklarınız için ayrı planlamalar da düşündük. Profesyonel eğitmenlerimiz ile eğlenecek, öğrenecek, yaşıtlarıyla sosyalleşecek ve bize yeniden gelebilmek için tatile kavuşmayı bekleyecekler. 

Sunis Elita Beach Resort Hotel & SPA

Konaklama

Bahçe manzaralı Club Standart odalarımız 24 m2 alana sahiptir. Club Standart odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo küvetli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna ve enerji tasarrufu sistemi bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak bulunan club standart odalarımız, seramik zeminli ve balkonludur.
*Club Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklama yapılmaktadır.

Kara, yandan deniz ve deniz manzaralı Standart odalarımız 20-24 m2 alana sahiptir ve ana binada yer almaktadır. Standart odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo küvetli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna ve enerji tasarrufu sistemi bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak veya 2 tek kişilik yatak bulunan standart odalarımız, halı zeminli, Fransız balkonlu veya balkonludur.
* Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklama yapılmaktadır.

Bahçe veya havuz manzaralı 39 m2 alana sahip Club Aile odalarımız ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Club Aile odalarımızda; uydu yayınlı 2 LCD TV, banyo küvetli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna ve enerji tasarrufu sistemi bulunmaktadır. Yatak odalarından birinde 1 çift kişilik yatak, diğerinde 1 çift kişilik ve 1 tek kişilik yatak bulunmaktadır. Club Aile odalarımız seramik zeminli ve balkonludur.
* Club Aile odalarda maksimum 5 kişi konaklama yapılmaktadır.

Kara manzaralı Ranzalı odalarımız 24 m2 alana sahiptir ve ana binada yer almaktadır. Ranzalı odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo küvetli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna ve enerji tasarrufu sistemi bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 katlı ranza veya 2 tek kişilik yatak ve 2 katlı ranza bulunan odalarımız, halı zeminli ve balkonludur.
* Ranzalı odalarda maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Bahçe manzaralı Ranzalı odalarımız 24 m2 alana sahiptir ve club binalarında yer almaktadır. Ranzalı odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo küvetli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna ve enerji tasarrufu sistemi bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 katlı ranza bulunan odalarımız, seramik zeminli ve balkonludur.
* Ranzalı odalarda maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Kara ve bahçe manzaralı Engelli odalarımız 24 m2 alana sahiptir. Ana ve club binalarında yer alan engelli odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna ve enerji tasarrufu sistemi bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, ana binada halı, club binalarında seramik zeminli ve balkonludur.
* Ranzalı odalarda maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Sunis Elita Beach Resort Hotel & SPA

YİYECEK & İÇECEK