Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa

Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa

Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa

Konaklama

Kara, deniz ve yandan deniz manzaralı Efes Standart odalarımız 29 m2 alana sahiptir ve 1 yatak odasından oluşmaktadır. Standart odalarımızda; uydu yayınlı 107cm Led TV, 1 kanepe yatak, dijital kartlı anahtar, bornoz, terlik, bagaj masası, tartı, banyo hijyen takımları, saç kurutma makinesi, dijital kasa, wi-fi, makyaj aynası, direkt telefon, kettle ve çay & kahve set up, merkezi klima sistemi, mini bar ve duşakabinli banyo bulunmaktadır. Fransız yatak ya da ikiz yatak bulunan standart odalarımız, parke zeminli ve balkonludur. Balkon ve teras için masa sandalye takımı da yer almaktadır.

* Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklama yapılmaktadır.

** Direk deniz manzaralı odalarda kanepe yatak yerine ek yatak açılmaktadır.

Deniz manzaralı Efes Aile Suit odalarımız 36 m2 alana sahiptir ve 2 yatak odasından oluşmaktadır. Aile Suit odalarımızda; 2 adet uydu yayınlı 107cm Led TV, dijital kartlı anahtar, bornoz, terlik, bagaj masası, tartı, banyo hijyen takımları, saç kurutma makinesi, dijital kasa, wi-fi, makyaj aynası, direkt telefon, kettle ve çay & kahve set up, merkezi klima sistemi, mini bar ve duşakabinli banyo bulunmaktadır. Fransız yatak ve ikiz yatak bulunan suit odalarımız, parke zeminli ve balkonludur. Balkon ve teras için masa sandalye takımı da yer almaktadır.

*Aile Suit odalarda maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Kara manzaralı Efes Aile Suit odalarımız 42 m2 alana sahiptir ve 2 yatak odasından oluşmaktadır. Aile Suit odalarımızda; 2 adet uydu yayınlı 107cm Led TV, dijital kartlı anahtar, bornoz, terlik, bagaj masası, tartı, banyo hijyen takımları, saç kurutma makinesi, dijital kasa, wi-fi, makyaj aynası, direkt telefon, kettle ve çay & kahve set up, merkezi klima sistemi, mini bar ve duşakabinli banyo bulunmaktadır. Fransız yatak ve ikiz yatak bulunan suit odalarımız, parke zeminli ve balkonludur. Balkon ve teras için masa sandalye takımı da yer almaktadır.

*Aile Suit odalarda maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Deniz manzaralı Royal Deluxe Suit odalarımız 59 m2 alana sahiptir ve 1 yatak odası, 1 oturma odası, 2 banyodan oluşmaktadır. Royal Deluxe Suit odalarımızda; 2 adet uydu yayınlı 107cm Led TV, dijital kartlı anahtar, bornoz, terlik, bagaj masası, tartı, banyo hijyen takımları, saç kurutma makinesi, dijital kasa, wi-fi, makyaj aynası, direkt telefon, kettle ve çay & kahve set up, merkezi klima sistemi, mini bar, küvetli banyo ve duşakabinli banyo bulunmaktadır. Fransız yatak bulunan suit odalarımız, parke zeminli ve balkonludur. Balkon ve teras için masa sandalye takımı da yer almaktadır.

*Royal Deluxe Suit odalarda 2 + 2 maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Deniz manzaralı Laguna Suit odalarımız 86 m2 alana sahiptir ve 2 yatak odası, 1 oturma odası, 2 banyodan oluşmaktadır. Laguna Suit odalarımızda; 2 adet uydu yayınlı 107cm Led TV, dijital kartlı anahtar, bornoz, terlik, bagaj masası, tartı, banyo hijyen takımları, saç kurutma makinesi, dijital kasa, wi-fi, makyaj aynası, direkt telefon, kettle ve çay & kahve set up, merkezi klima sistemi, mini bar, küvetli banyo ve duşakabinli banyo bulunmaktadır. Fransız yatak ve ikiz yatak bulunan suit odalarımız, parke zeminli ve balkonludur. Balkon ve teras için masa sandalye takımı da yer almaktadır.

*Laguna Suit odalarda maksimum 5 kişi konaklama yapılmaktadır.

Deniz manzaralı Presidental Suit odalarımız 165 m2 alana sahiptir ve 2 yatak odası, 1 oturma odası, 2 banyodan oluşmaktadır. Presidental Suit odalarımızda; 2 adet uydu yayınlı 107cm Led TV, 1 adet uydu yayınlı 115cm Led TV, dijital kartlı anahtar, bornoz, terlik, bagaj masası, tartı, banyo hijyen takımları, saç kurutma makinesi, dijital kasa, wi-fi, makyaj aynası, direkt telefon, kettle ve çay & kahve set up, merkezi klima sistemi, mini bar, küvetli banyo ve duşakabinli banyo bulunmaktadır. Fransız yatak ve ikiz yatak bulunan suit odalarımız, parke zeminli ve balkonludur. 3 balkon ve teras için masa sandalye takımı da yer almaktadır. Presidental Suit odalarımızda sauna ve jakuzzi bulunmaktadır.

*Presidental Suit odalarda maksimum 6 kişi konaklama yapılmaktadır.

Kara ve deniz manzaralı Engelli Standart odalarımız 29 m2 alana sahiptir ve 1 yatak odasından oluşmaktadır. Standart odalarımızda; uydu yayınlı 107cm Led TV, dijital kartlı anahtar, bornoz, terlik, bagaj masası, tartı, banyo hijyen takımları, saç kurutma makinesi, dijital kasa, wi-fi, makyaj aynası, direkt telefon, kettle ve çay & kahve set up, merkezi klima sistemi, mini bar ve duşakabinli banyo bulunmaktadır. Fransız yatak ya da ikiz yatak bulunan standart odalarımız, parke zeminli ve balkonludur. Balkon ve teras için masa sandalye takımı da yer almaktadır.

*Engelli Standart odalarda maksimum 2 kişi konaklama yapılmaktadır.

Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa

YİYECEK & İÇECEK