SPA

SPA Merkezi

Spa

Tüm yılın yorgunluğunu atmak ve ruhunuzu dinlendirmek için uygulanan masaj ve terapilerle, bütün günü Spa merkezimizde geçirmek isteyebilirsiniz. Alanında uzman ekibimizin uyguladığı masaj ve bakım çeşitleri ile bedeninizi canlandırın. 
Geleneksel Türk Hamamı’nda, köklü hamam kültürününü profesyonel ellerde yeniden canlandığını göreceksiniz. Türk hamamı ritüellerinden çay seremonilerine kadar pek çok özel uygulama ile kendinizi arınmış ve yenilenmiş hissedin… Birçok modern ve geleneksel bakım yönetimiyle, tatilinizin en keyifli anlarını burada yaşayabilirsiniz. Şımartıcı hamam bakımları, özel vücut bakım programları ve aromatik masaj çeşitleri sayesinde, tertemiz ve yenilenmiş bir bedene sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

Vücudunuzun tam anlamıyla rahatlamasını sağlayan özel masaj yağlarını ve alanında uzman masaj personeli tarafından sunulan masaj salonu hizmetlerini denemeyi unutmayın. 


Profesyonel ekibimizin sizler için özel olarak uyguladığı refkleksoloji-ayak masajı ile sadece ayaklarınızı işin ehline emanet ederek, vücudunuzdaki bütün sinirlerin nasıl gevşediğine siz de hayret edeceksiniz. Dilerseniz kan dolaşımını ve enerjinizi düzenleyen Thai masajıyla, dilerseniz bütün dertlerinizi unutturan, stresinizi alıp götüren anti-stress masaj tekniği ile hayatınızın en huzurlu anlarını tecrübe edebilirsiniz. Paket program ve uygulamalar ile bu keyfi doruklarda yaşayabilirsiniz.

Fitness Merkezi

Sağlıklı ve formda olmak isteyen misafirlerimiz için son teknoloji ekipmanlardan oluşan Fitness Salonumuz bulunmaktadır. Sporsever misafirlerimiz, fitness salonumuz ile güne enerjik bir başlangıç yapıyor ve rahatlıyorlar!