Odalar

Konaklama

Sunis Evren Beach Resort Hotel & SPA

Konaklama

Standart Oda

Kara ve yandan deniz manzaralı Standart odalarımız 26-32 m2 alana sahiptir. Standart odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo küvet veya duş, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 tek kişilik yatak ve 1 çift kişilik yatak ya da 1 çift kişilik yatak bulunan standart odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklama yapılmaktadır

Aile Odası

Yandan deniz manzaralı 40 m2 alana sahip Aile odalarımız ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Aile odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo küvet veya duş, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunan aile odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Aile odalarında maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Superior Oda

Deniz manzaralı Standart odalarımız 38 m2 alana sahiptir. Deluxe odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo küvetli ve duşlu, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak bulunan standart odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Superior odalarda maksimum 2 kişi konaklama yapılmaktadır.

Engelli Odası

Yandan deniz manzaralı Engelli odalarımız 26 m2 alana sahiptir. Engelli odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo duşlu, tekerlekli sandalyeye uygun lavabo, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna, enerji tasarrufu sistemi, su ısıtıcısı, çay-kahve set up ve bornoz bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak bulunan standart odalarımız, laminant parke zeminli ve balkonludur.
*Engelli odalarda maksimum 2 kişi konaklama yapılmaktadır.