Aktiviteler

Aktiviteler

Sunis Evren Beach Resort Hotel & SPA

Aktiviteler

Spor Aktiviteleri

Tatilde spor yapmaktan vazgeçmem diyenler için fitness, su jimnastiği, aerobik, plaj voleybolu, su topu gibi spor aktiviteleri tam size göre. Macera olmadan eğlence olmaz diyenler için de, yapılacakların sınırı yok; (ücretli) parasailing, Jetski, Banana, Ringo, Waterski, Windsurf ve Catamaran aktiviteleri arasından istediklerinizi seçebilirsiniz. 

Gece Eğlenceleri

Canlı müzik ve özel dans gösterileri ile yaz geceleriniz renkleniyor. Amfi tiyatroda düzenlenen gece eğlenceleri ile günü keyifli sonlandıracaksınız.

Havuz & Plaj

Çocuklar ve ailelerinin gün boyu keyif alacağı havuz ve plaj oyunları düzenliyoruz. Ayrıca miniklerin güvenliği için derinliği yalnızca 40 cm olan havuzlarımız gün boyu hizmetinizde. 
Havuz ve kaydıraklarımızda sevdikleriniz ile birlikte keyifli bir gün geçirebilir, uzun inci taneli sahilimizde denizin tadını çıkarabilirsiniz. Denize sıfır konumu ile Sunis Evren Beach Resort Hotel & SPA’da denizin ve havuzun size vereceği mutluluğu yüzünüzde görmek için sabırsızlanıyoruz.

Çocuk kulübü

Tatilde doyasıya eğlenmek minik misafirlerimizin de hakkı! 4-12 yaş aralığındaki minik misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış bebek havuzumuza, su kaydıraklı havuzumuza, oyun parkımıza çocuklarınızı gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Çocuklar, tatil boyunca neşeli ve eğlenceli anlar yaşarken aileler baş başa kalmanın tadını çıkarıyor. Anti-bakteriyel zemin ile donatılmış çocuk kulübümüzde minik misafirlerimizi gün boyu birbirinden eğlenceli aktiviteler bekliyor. Dans derslerinden yüz boyamaya, sabah jimnastiğinden alçı maske yapımına kadar çocuklarınızın spor, sanat, motor becerilerini geliştirecek birbirinden farklı aktiviteler ile tatillerini renklendiriyoruz. Ana restoranımızda bulunan çocuk büfemiz ile minik misafirlerimizin sağlıklı ve bol vitaminli beslenmelerini sağlıyoruz.  

Gündüz Aktiviteleri

Hafif animasyon konseptimiz ile gürültüden uzak, doğanın seslerine kulak verdiğiniz huzurlu bir tatil deneyimleyebilirsiniz. Sessizlikten biraz uzaklaşmak istediğinizde animasyon ekibimiz tarafından hazırlanan aerobik, su jimnastiği gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Tatillerin vazgeçilmezi masa tenisi, boccia gibi oyunlar ile eğlenceyi de bir kat yükseğe taşıyabilirsiniz.