SPA

SPA Merkezi

Spa ve Wellness

Spa merkezimizde, her şey sizin mutluluğunuz için! Alanında deneyimli uzmanlardan geleneksel ve modern tarzlarda sunulan masaj türlerimiz, cilt ve güzellik bakımlarımız ve daha fazlası ile tatilinizde dinlencenin yanı sıra bedeninizi ve ruhunuzu rahatlatmanızı sağlıyoruz.

Otelimizde Türk Hamamından saunaya, kapalı havuzdan spor salonuna kadar geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetlerimiz ile tatil yaparken rahatlamanızı, günlük yaşam streslerinizden tamamen uzaklaşmanızı sağlıyoruz. Son teknolojiye sahip donanımlı fitness salonumuzda günlük ihtiyacınıza göre sporunuzu yapabilir, dilerseniz çalışmalarınızı sahil kenarında da yapabilir, antrenmanlarınızı iyot kokusu ile harmanlayabilirsiniz.
Beden ve zihin dengesini geri kazanmak isteyenler için güzellik merkezimiz, saunamız, Türk hamamı ve masaj hizmetlerimizle sizleri ağırlamaktan kıvanç duyacağız. 

 

Fitness Merkezi

Sağlıklı ve formda olmak isteyen misafirlerimiz için son teknoloji ekipmanlardan oluşan Fitness Salonumuz bulunmaktadır. Sporsever misafirlerimiz, fitness salonumuz ile güne enerjik bir başlangıç yapıyor ve rahatlıyorlar!