Odalar

Konaklama

Sunis Elita Beach Resort Hotel & SPA

Konaklama

Club Standart Oda

Bahçe manzaralı Club Standart odalarımız 24 m2 alana sahiptir. Club Standart odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo küvetli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna ve enerji tasarrufu sistemi bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak bulunan club standart odalarımız, seramik zeminli ve balkonludur.
*Club Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklama yapılmaktadır.

Ana Bina Standart Oda

Kara, yandan deniz ve deniz manzaralı Standart odalarımız 20-24 m2 alana sahiptir ve ana binada yer almaktadır. Standart odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo küvetli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna ve enerji tasarrufu sistemi bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak veya 2 tek kişilik yatak bulunan standart odalarımız, halı zeminli, Fransız balkonlu veya balkonludur.
* Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklama yapılmaktadır.

Club Aile Odası

Bahçe veya havuz manzaralı 39 m2 alana sahip Club Aile odalarımız ara kapılı 2 yatak odasından oluşmaktadır. Club Aile odalarımızda; uydu yayınlı 2 LCD TV, banyo küvetli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna ve enerji tasarrufu sistemi bulunmaktadır. Yatak odalarından birinde 1 çift kişilik yatak, diğerinde 1 çift kişilik ve 1 tek kişilik yatak bulunmaktadır. Club Aile odalarımız seramik zeminli ve balkonludur.
* Club Aile odalarda maksimum 5 kişi konaklama yapılmaktadır.

Ana Bina Ranzalı Oda

Kara manzaralı Ranzalı odalarımız 24 m2 alana sahiptir ve ana binada yer almaktadır. Ranzalı odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo küvetli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna ve enerji tasarrufu sistemi bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 katlı ranza veya 2 tek kişilik yatak ve 2 katlı ranza bulunan odalarımız, halı zeminli ve balkonludur.
* Ranzalı odalarda maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Club Bina Ranzalı Oda

Bahçe manzaralı Ranzalı odalarımız 24 m2 alana sahiptir ve club binalarında yer almaktadır. Ranzalı odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo küvetli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna ve enerji tasarrufu sistemi bulunmaktadır. 1 çift kişilik yatak ve 2 katlı ranza bulunan odalarımız, seramik zeminli ve balkonludur.
* Ranzalı odalarda maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.

Engelli Odası

Kara ve bahçe manzaralı Engelli odalarımız 24 m2 alana sahiptir. Ana ve club binalarında yer alan engelli odalarımızda; uydu yayınlı LCD TV, banyo duşa kabinli, banyoda telefon, direkt hatlı telefon, wi-fi, elektronik kasa, merkezi klima, mini bar, fön makinesi, kozmetik ayna ve enerji tasarrufu sistemi bulunmaktadır. 2 tek kişilik yatak bulunan odalarımız, ana binada halı, club binalarında seramik zeminli ve balkonludur.
* Ranzalı odalarda maksimum 4 kişi konaklama yapılmaktadır.