Aktiviteler

Aktiviteler

Sunis Elita Beach Resort Hotel & SPA

Aktiviteler

Günlük Animasyonlar

Tatil deneyiminizi dolu dolu yaşayacağınız her yaşa uygun aktiviteler ile Sunis Elita Beach Resort Hotel’de müziğin, dansın, eğlenceli şovların ve gün boyu süren harika sürprizlerin keyfini çıkarın. 

 

Eşsiz deniz manzarası eşliğinde, yaz sezonu boyunca en keyifli partilere ve şovlara ev sahipliği yapıyoruz. İster sahil kenarında ister havuz başında dilediğiniz her alanda yeşillikler içerisinde doyasıya eğlenebilirsiniz. Animasyon ekibimizin eğlencesi misafirlerimizin mutluluğu ile artıyor bu yüzden sizlerin mutlu bir tatil deneyimi yaşamanız için eğlencenin seviyesini yükseltiyoruz. Tüm gün eğlencenin hızını yükseltirken gün batımından sonra açık havayı gece kulübüne çevirerek misafirlerimizin doyasıya eğlenmesini sağlıyoruz.
Sınırsız eğlence olanaklarımızla Sunis Elita Beach Resort deneyiminin keyfini çıkarın. 

Spor & Aktiviteler

Kaydıraklı su parkı, masa tenisi, plaj voleybolu, futbol, su topu, havuz oyunları, mini futbol, dart, boccia gibi birçok aktivite ile zinde ve eğlence dolu bir tatil sizi bekliyor. Spor dallarını keşfetmeyi seven misafirlerimiz okçuluk alanımızda farklı bir deneyim yaşıyor. Su sporlarına ilgisi olan misafirlerimiz için de sahilimizde motorlu ve motorsuz su sporlarının keyfini çıkarabileceğiniz alanımız bulunuyor. Spor ve aktivite grupları için de oldukça geniş bir alan sunan otelimizde hem tatil yapıp hem de spor antremanlarınızı gerçekleştirebileceğiniz parkurlarımız bulunuyor.

Çocuk Kulübü

Minik misafirlerimiz için özel programlardan etkinliklere çeşitli aktivitelerle ailelere bağımlı olmadan, yaşıtlarıyla sosyalleşebilecekleri keyifli bir çocuk kulübü yarattık. Pedagojik eğitimlerini tamamlamış profesyonel eğitim koçları ile minik misafirlerimizin tatilini eğlenirken öğrendikleri, öğrenirken sosyalleştikleri eğlenceli bir deneyime dönüştürüyoruz. 4-11 yaş arası çocuklarımızın güvenliği ve rahatlığı için tüm detayları düşünüyor, çocuk kulübünün yanında yer alan çocuk havuzunda doyasıya eğlenmeleri sağlıyoruz. Mini disco, oyun sahası gibi alanlarımız ile minik misafirlerimizin gün boyu eğlenirken öğreniyor, el göz koordinasyonunu ve motor becerilerini geliştirecek aktivitelere katılıyor.

 

Sunduğumuz hizmetler: 
* 4-11 yaş çocuklar için profesyonel animatörler gözetiminde Mini Club hizmeti
* Oyun sahası
* Çocuk havuzu 
* Minik misafirlerimize özel çocuk büfesi
* Mini disco
* Yüksek sezonda 12-16 yaş grubu çocuklar ve gençler için Junior Club
* Mama sandalyesi
* Bebek arabası (ücretli)
* Bebek yatağı
* Bebek bakıcısı (rezervasyonlu ve ücretli)