SPA

SPA Merkezi

Spa

Eşsiz tatil deneyiminizi rahatlatıcı ve keyif verici SPA hizmetlerimiz ile süsleyerek, kendize bir iyilik yapın! Hem fiziksel hem de zihinsel olarak yenilemek ve rahatlatmak için gerekli donanımlara sahip Neptün SPA’da tüm yılın yorgunluğunu geride bırakın.

 

Rahatlatıcı masaj terapilerimiz ile bütün günü Spa merkezinde geçirmek isteyebilirsiniz. Spa, terapi ve masaj tekniklerinde uzman kadromuz sayesinde, vücudunuzu ve zihninizi tazeleyin.

 

Geleneksel Türk Hamamı’nda, köklü hamam kültürününü profesyonel ellerde yeniden canlandığını göreceksiniz. Aromatik masajlardan yüz maskelerine kadar birçok modern ve geleneksel bakım yönetimiyle, tatilinizin en keyifli anlarını Neptün SPA’da yaşayabilirsiniz. Vücudunuzun tam anlamıyla rahatlamasını sağlayan özel masaj yağlarını ve uzman masörlerimiz tarafından sunulan masaj salonu hizmetlerini deneyimleyin. Türk hamamı, sauna ve aromatik yağlar eşliğinde yapılan masaj bakımlarımız ile sağlığınıza kavuşacak ve rahatlayacaksınız. Aromatik yağların huzur veren kokularını, günlük koşuşturmalarınızdan vakit bulamadığınız sağlık ve güzellik uygulamalarını Efes Royal Palace Resort & SPA’da fazlasıyla bulacaksınız.

Fitness Merkezi

Sağlıklı ve formda olmak isteyen misafirlerimiz için son teknoloji ekipmanlardan oluşan Fitness Salonumuz bulunmaktadır. Sporsever misafirlerimiz, fitness salonumuz ile güne enerjik bir başlangıç yapıyor ve rahatlıyorlar!