Aktiviteler

Aktiviteler

Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa

Aktiviteler

Günlük Animasyon

Efes Royal Palace Resort & SPA’da hem çok eğlenecek hem de unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayacaksınız. Eğlencenin en üst noktasından rahatlamaya kadar her alanda aktivitesi bulunan otelimizde geçireceğiniz anların keyfini çıkaracaksınız.  Su sporları ile adrenaline, kara sporları ile aksiyona doyacak, animasyonlar ve yarışmalar ile eğleneceksiniz. Plaj voleybolu, masa tenisi, okçuluk, aerobik, step, dart ve daha birçok aktivite tesislerimizde sizleri bekliyor.

Spor & Aktivite

Kaydıraklı su parkı, masa tenisi, plaj voleybolu, futbol, su topu, havuz oyunları, mini futbol, dart, boccia gibi birçok aktivite ile zinde ve eğlence dolu bir tatil sizi bekliyor. Spor dallarını keşfetmeyi seven misafirlerimiz okçuluk alanımızda farklı bir deneyim yaşıyor. Su sporlarına ilgisi olan misafirlerimiz için de sahilimizde motorlu ve motorsuz su sporlarının keyfini çıkarabileceğiniz alanımız bulunuyor.

Çocuk Kulubü

Minik misafirlerimiz için özel programlardan etkinliklere çeşitli aktivitelerle ailelere bağımlı olmadan, yaşıtlarıyla sosyalleşebilecekleri keyifli bir çocuk kulübü yarattık. Pedagojik eğitimlerini tamamlamış profesyonel eğitim koçları ile minik misafirlerimizin tatilini eğlenirken öğrendikleri, öğrenirken sosyalleştikleri eğlenceli bir deneyime dönüştürüyoruz. 4-12 yaş arası misafirlerimizi, dans derslerinden yüz boyamaya, sabah jimnastiğinden alçı maske yapımına kadar spor, sanat, motor becerilerini geliştirecek birbirinden farklı aktiviteler bekliyor. Ana restoranımızda bulunan çocuk büfemiz ile minik misafirlerimizin sağlıklı ve bol vitaminli beslenmelerini sağlıyoruz.