SPA

Spa Merkezi

Masaj

Vücudunuzdaki negatif enerjiyi atarak gevşemek, sağlıklı ve zinde bir bedene kavuşmak için en güzel yöntem, kuşkusuz masajdır. Spa merkezimizde uzmanlarımız tarafından yapılan masajlar, vücudunuza canlılık vererek bedeninizi rahatlarken, zihninizi de dinlendirecek.

Fitness Merkezi

Son teknoloji ekipmanlardan oluşan, sağlıklı ve formda olmak isteyen misafirlerimiz için Fitness Salonumuz bulunmaktadır. Güne enerjik bir başlangıç yapabilmeniz ya da akşam rahatlayabilmeniz için 07:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Fitness salonumuza üye olarak birçok avantajdan yararlanabilir, yıl boyu spor yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Türk Hamamı

Uzmanlarımız tarafından uygulanan Türk Hamamına özel yöntemlerle kendinizi hafiflemiş ve yenilenmiş hissedecek, binlerce yıllık Türk hamamı geleneğini en otantik haliyle yaşayacaksınız.

Sauna

Vücuttaki toksinlerin atılmasını ve gözeneklerin açılmasını sağlayan en etkili yöntemlerden biri olan saunanın rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi ile yorgunluğunuzu atacaksınız.

Spa

Bedeniniz ve ruhunuz için yenilenmenin enerjisini keşfetmeye davetlisiniz. Spor ve banyo alanlarının yanı sıra masaj, vücut bakımı ve SPA hizmetleriyle arzuladığınız huzur ve dinginlik için ihtiyaç duyduğunuz her şey Fora Wellness Club’da.

Şehir merkezinden uzaklaşmadan ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin...

Alanında deneyimli profesyonelleri bünyesinde barındıran Spa merkezimizde, dinlendirici bir atmosferde size özel programlarla yılın tüm yorgunluğunu atacak ve kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz!